Rregjistrohu ne listen tone:

Rregjistrohu Ç'rregjistrohu
   

Deklarata

“Qeveria, agresion kriminal ndaj banorėve tė Gėrdecit” – Shekulli    

Protesta e tė mbijetuarve tė Gėrdecit, tėrhiqet qeveria - Gazeta Shqip    

Banoret e Gerdecit ne Proteste Masive - Balkanweb    

Banoret e gerdecit, ne proteste masive!    

"Mjaft!", Nishanit: Ēmilitarizo shtėpinė e pushimit nė Durrės - Shqip    

Ngushellime Familjes Hoxha    

Prostitucion imunitar - Panorama    

"Mjaft!", padi qeverisė pėr Gėrdecin - Shqip    

Padi civile kunder shtetit per viktimat e Gerdecit    

Invalidėt e punės, padi nė gjykatė pėr Bashkinė e Tiranės dhe Shoqatėn Kombėtare tė Transportit Qytetas    

<<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97     >>

 
 

17 Shtator 2014
Ministria e Mirėqenies Sociale dhe Rinisė, nė bashkėpunim me disa nga organizatat e shoqėrisė civile, pjesė e rrjetit tė The Olof Palme Center Albania dhe organizata tė tjera tė shoqėrisė civile, ėshtė duke pėrgatitur “Planin Kombėtar tė Veprimit pėr Rininė ” 2014 – 2020. me teper

25 Korrik 2014- Levizja Mjaft prezanton studentet fitues te projektit Udhetim ne Europe
Ambasadori gjerman nė Shqipėri, Helmut Hoffman, ju ka bėrė thirrje tė rinjve shqiptarė qė tė mos pėrfitojnė nga liberalizimi i vizave dhe projektet e tjera studimore me vendet e BE, pėr tė kėrkuar azil. me teper

15 Qershor- Strategjia e Rinisė – Pikat kryesore te evidentuara gjate takimeve ne 12 qarqe.
Prej datės 5 – 27 maj ekipi i Strategjisė sė Rinisė udhėtoi nė Durrės, Elbasan, Korēė, Shkodėr, Lezhė, Kukės, Fier, Vlorė, Gjirokastėr, Sarandė dhe Berat pėr tė prezantuar tek studentėt, tė rinjtė dhe pėrfaqėsuesit e organizatave rinore Strategjinė e Rinisė. Pati edhe takime nė Prizren, ku u shkėmbyen eksperienca dhe sugjerime nė lidhje me aplikimin e Strategjisė sė Rinisė. me teper


Me teper Lajme
E ç'rëndësi ka sa vetë e vizitojnë këtë faqe