Rregjistrohu ne listen tone:

Rregjistrohu Ç'rregjistrohu
   

Deklarata

Shqipėria, nė kėmbė pėr Kosovėn - Shqip    

Leter Berishes!    

Peshkataret protestojne para Kryeministrise    

Tė gjithė pėr Pavarėsi! - Shekulli    

Mbulimi ne shtyp i raportit Une Votoj    

Raporti i MJAFT!: Nano, 0 pjesemarrje ne 78 ceshtje - News 24, Balkanweb    

MJAFT!: Shpenzimet e deputetėve mė tė lartat nė Europė – Top Channel    

MJAFT!: Kuvendi, shembull i mungesës së shtetit ligjor    

Te gjithe per Pavaresi!    

Studimi i AGENDA dhe Fondacionit MJAFT! - Shtypi    

<<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97     >>

 
 

25 Korrik 2014- Levizja Mjaft prezanton studentet fitues te projektit Udhetim ne Europe
Ambasadori gjerman nė Shqipėri, Helmut Hoffman, ju ka bėrė thirrje tė rinjve shqiptarė qė tė mos pėrfitojnė nga liberalizimi i vizave dhe projektet e tjera studimore me vendet e BE, pėr tė kėrkuar azil. me teper

15 Qershor- Strategjia e Rinisė – Pikat kryesore te evidentuara gjate takimeve ne 12 qarqe.
Prej datės 5 – 27 maj ekipi i Strategjisė sė Rinisė udhėtoi nė Durrės, Elbasan, Korēė, Shkodėr, Lezhė, Kukės, Fier, Vlorė, Gjirokastėr, Sarandė dhe Berat pėr tė prezantuar tek studentėt, tė rinjtė dhe pėrfaqėsuesit e organizatave rinore Strategjinė e Rinisė. Pati edhe takime nė Prizren, ku u shkėmbyen eksperienca dhe sugjerime nė lidhje me aplikimin e Strategjisė sė Rinisė. me teper

NGO Connection Day, 18 Qershor
Me iniciativen e zyres lokale te Microsoft ne Shqiperi, organizaten me qender ne Maqedoni "METAMORFOZIS" me teper


Me teper Lajme
E ç'rëndësi ka sa vetë e vizitojnë këtë faqe