Rregjistrohu ne listen tone:

Rregjistrohu Ç'rregjistrohu
   

Deklarata

Mjaft, dhe Grupimin pėr Reagim Qytetar protestojne kunder importimit te plehrave    

Mjaft, kunder shembjes se "Piramides"    

Mjaft, kunder heqjes se aboneve pėr shtresat nė nevojė    

Mjaft, mbeshtet Grupimin per Reagimi Qytetar nr 2    

MJAFT! mbeshtet protesten e taksisteve    

MJAFT!: Ligji i ri i SHISH, akt pervers tipik i neodiktaturave ish-sovjetike    

MJAFT!: Berluskonit nje "Sex Doll" ne vend te vajzave shqiptare    

MJAFT! reagon per centralin berthamor    

Lėvizja Mjaft! & “Mercator”, ndihma pėr tė pėrmbyturit nė Shkodėr    

MJAFT! letėr ERE-s pėr shqyrtimin e rritjes sė ēmimit tė energjisė    

<<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95     >>

 
 

Kongresi kombėtar rinor. 28 Mars 2014
me teper

Vėrtetmatėsi - 100 Ditė Qeverisje. 23 Shkurt 2014
me teper

"Ndėrlidhja" njė nismė nga Ministria e Mirėqėnies Sociale dhe Rinisė nė bashkėpunim me Shoqėrinė Civile. 10 Shkurt 2014
me teper


Me teper Lajme
E ç'rëndësi ka sa vetë e vizitojnë këtë faqe