Rregjistrohu ne listen tone:

Rregjistrohu Ç'rregjistrohu
   

Deklarata

“Mjaft“ festoi 3-vjetorin e themelimit – Metropol    

Kthimi i draftit tė legalizimeve arritje e “Mjaft”    

Qytetarėt, vetėshpėtimi i demokracisė – Panorama    

Lėvizja MJAFT feston tre vjetorin    

Pėrshėndetje MJAFT – Koha Jonė    

Deklaratė pėr shtyp mbi projektligjin e legalizimeve – Lėvizja MJAFT    

Shoqeria civile u shkruan ambasadoreve per reformen zgjedhore – Koha Jone    

1001 ditėt e MJAFT – Gazeta Shqiptare    

Ēfarė “fsheh” MJAFT… - Koha Jonė    

Mendoni sikur MJAFT tė bėhej 100 vjeē - Shekulli    

<<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97     >>

 
 

25 Korrik 2014- Levizja Mjaft prezanton studentet fitues te projektit Udhetim ne Europe
Ambasadori gjerman nė Shqipėri, Helmut Hoffman, ju ka bėrė thirrje tė rinjve shqiptarė qė tė mos pėrfitojnė nga liberalizimi i vizave dhe projektet e tjera studimore me vendet e BE, pėr tė kėrkuar azil. me teper

15 Qershor- Strategjia e Rinisė – Pikat kryesore te evidentuara gjate takimeve ne 12 qarqe.
Prej datės 5 – 27 maj ekipi i Strategjisė sė Rinisė udhėtoi nė Durrės, Elbasan, Korēė, Shkodėr, Lezhė, Kukės, Fier, Vlorė, Gjirokastėr, Sarandė dhe Berat pėr tė prezantuar tek studentėt, tė rinjtė dhe pėrfaqėsuesit e organizatave rinore Strategjinė e Rinisė. Pati edhe takime nė Prizren, ku u shkėmbyen eksperienca dhe sugjerime nė lidhje me aplikimin e Strategjisė sė Rinisė. me teper

NGO Connection Day, 18 Qershor
Me iniciativen e zyres lokale te Microsoft ne Shqiperi, organizaten me qender ne Maqedoni "METAMORFOZIS" me teper


Me teper Lajme
E ç'rëndësi ka sa vetë e vizitojnë këtë faqe