Rregjistrohu ne listen tone:

Rregjistrohu Ç'rregjistrohu
   

Deklarata

Ismail Kadare i drejtohet kryeministrit Berisha: Jo kazino nė qendėr tė Tiranės – NEWS 24    

Tregu i ideve – Koha Jone    

Reagimi qytetar: Si tė ndryshosh pa revolucion – Shekulli    

Hiqet TVSH dhe pėr pajisjet e kazinove – Gazeta Shqiptare    

3 korriku duhej per Berishen apo per shqiptaret? – Koha Jone    

Mjaft: Kazinoja nė qendėr, Berisha po mohon premtimet – Shekulli    

Pack: Skandal qė deputetėt kanė makina personale nga shteti – Shekulli    

Me(n)dia Kontroll – Gazeta Ekspres    

Veliaj: Berisha po verifikon studimet tė mia nė Angli - Shekulli, Korrieri, Gazeta Shqiptare    

80 LEKESHAT! U KTHYEN! – Koha Jone    

<<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96     >>

 
 

Strategjia e Rinisė nė Berat, 27 Maj 2014
me teper

Strategjia e Rinisė mbėrrin nė Sarandė! 22 Maj 2014
me teper

Strategjia e Rinisė, turi ndalon nė Gjirokastėr, 21 Maj 2014
me teper


Me teper Lajme
E ç'rëndësi ka sa vetë e vizitojnë këtë faqe