Rregjistrohu ne listen tone:

Rregjistrohu Ç'rregjistrohu
   

Deklarata

Hapja e kazinosė – Shekulli, Gazeta Shqiptare, Koha Jonė, Korrieri    

Kazino dhe struc - Panorama    

Nė projektbuxhetin e ri parashikohen shumė mė pak para pėr Kuvendin - Shekulli    

Reagimi i Kadaresė pėr kazinonė: I jap njė kėshillė kryeministrit - Shekulli, Koha Jonė, Gazeta Shqiptare, Sot, Gazeta 55    

Ismail Kadare i drejtohet kryeministrit Berisha: Jo kazino nė qendėr tė Tiranės – NEWS 24    

Tregu i ideve – Koha Jone    

Reagimi qytetar: Si tė ndryshosh pa revolucion – Shekulli    

Hiqet TVSH dhe pėr pajisjet e kazinove – Gazeta Shqiptare    

3 korriku duhej per Berishen apo per shqiptaret? – Koha Jone    

Mjaft: Kazinoja nė qendėr, Berisha po mohon premtimet – Shekulli    

<<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97     >>

 
 

17 Shtator 2014
Ministria e Mirėqenies Sociale dhe Rinisė, nė bashkėpunim me disa nga organizatat e shoqėrisė civile, pjesė e rrjetit tė The Olof Palme Center Albania dhe organizata tė tjera tė shoqėrisė civile, ėshtė duke pėrgatitur “Planin Kombėtar tė Veprimit pėr Rininė ” 2014 – 2020. me teper

25 Korrik 2014- Levizja Mjaft prezanton studentet fitues te projektit Udhetim ne Europe
Ambasadori gjerman nė Shqipėri, Helmut Hoffman, ju ka bėrė thirrje tė rinjve shqiptarė qė tė mos pėrfitojnė nga liberalizimi i vizave dhe projektet e tjera studimore me vendet e BE, pėr tė kėrkuar azil. me teper

15 Qershor- Strategjia e Rinisė – Pikat kryesore te evidentuara gjate takimeve ne 12 qarqe.
Prej datės 5 – 27 maj ekipi i Strategjisė sė Rinisė udhėtoi nė Durrės, Elbasan, Korēė, Shkodėr, Lezhė, Kukės, Fier, Vlorė, Gjirokastėr, Sarandė dhe Berat pėr tė prezantuar tek studentėt, tė rinjtė dhe pėrfaqėsuesit e organizatave rinore Strategjinė e Rinisė. Pati edhe takime nė Prizren, ku u shkėmbyen eksperienca dhe sugjerime nė lidhje me aplikimin e Strategjisė sė Rinisė. me teper


Me teper Lajme
E ç'rëndësi ka sa vetë e vizitojnë këtë faqe