Rregjistrohu ne listen tone:

Rregjistrohu Ç'rregjistrohu
   

Deklarata

Erion Veliaj per OSBE - Faqja Zyrtare e Internetit e OSBE; 30 vjet, 30 opinione    

Zyrtarėt Shqiptare, Publiku, Pergatiten per Zgjedhje - USAID    

MJAFTCROSSOFT - Panorama    

Deklarata Paraprake e Vezhguesve Vendore    

SHKUNDE NANON! - Panorama    

Shqipėria Pėrgatitet tė votojė midis Akuzave pėr Mashtrim dhe Frikėsimit - New York Times    

Njė Grupim Aktivist nė Shqipėri, i Pėrballur me njė Luftė tė Paparashikuar - Washington Post    

Nje armate vezhguesish - Klan    

A gaboi Gallup International? - Panorama    

Aktivistė tė Rinj Nxisin Reformat nė Shqipėri - NPR    

<<    0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95     >>

 
 

Kongresi kombėtar rinor. 28 Mars 2014
me teper

Vėrtetmatėsi - 100 Ditė Qeverisje. 23 Shkurt 2014
me teper

"Ndėrlidhja" njė nismė nga Ministria e Mirėqėnies Sociale dhe Rinisė nė bashkėpunim me Shoqėrinė Civile. 10 Shkurt 2014
me teper


Me teper Lajme
E ç'rëndësi ka sa vetë e vizitojnë këtë faqe